1 PREKIŲ KAINOS, APMOKĖJIMO TVARKA IR TERMINAI

1.1. KAINA NURODYTA TIK PERKANT INTERNETU. Internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės nurodomos kartu su jų pardavimo kaina. Prekių kainos Internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Pirkėjams – lojalumo programos dalyviams prekių kainos rodomos jau su jiems pritaikyta nuolaida. Į prekių kainą prekių pristatymo išlaidos, Pirkėjo šalyje taikomi muitų mokesčiai neįeina. Prekių pristatymo išlaidas apmoka Pirkėjas, pasirinkęs konkretų prekių pristatymo būdą. Prekių pristatymo išlaidos nurodomos eurais užsakymo formoje.
1.2. Pirkėjas gali atlikti mokėjimą už prekes vienu iš šių būdų:
1.2.1. naudodamas elektroninę bankininkystę – kai išankstinis apmokėjimas atliekamas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjui, turinčiam elektroninės bankininkystės sutartį, mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Pinigus Pirkėjas perveda į atitinkamame jo pasirinktame banke esančią Internetinės parduotuvės sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje;
1.2.2. naudodamas elektroninio atsiskaitymo sistema “Paysera”;
1.2.3. sumokėdamas už prekę prekės atsiėmimo metu – tai apmokėjimas, kai Pirkėjas atlieka apmokėjimą kurjerių tarnybos darbuotojui, pristačiusiam prekę, arba Pirkėjui atvykus į pasirinktą parduotuvę.
1.3. Pirkėjas iš užsienio ir Pirkėjas, pasirinkęs Pirkimo pardavimo taisyklių 9.1.2.  punkte nurodytą pristatymo būdą, už užsakytas prekes gali atsiskaityti tik Pirkimo pardavimo taisyklių 1.2.1. ir 1.2.2. punktuose nurodytais mokėjimo būdais.
1.4. Pirkėjui pasirinkus Pirkimo pardavimo taisyklių 1.2.1. ir 1.2.2. punktuose numatytus mokėjimo būdus, Pirkėjas įsipareigoja atlikti išankstinį apmokėjimą už prekes. Pirkėjui pasirinkus Pirkimo pardavimo taisyklių 1.2.1 ir 1.2.2. punktuose nurodytus mokėjimo už prekes būdus, prekių siuntinys pradedamas formuoti ir prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo mokėjimo įskaitymo į Pardavėjo sąskaitą dienos. Pirkėjui pasirinkus Pirkimo pardavimo taisyklių 1.2.3. punkte numatytą mokėjimo už prekes būdą, prekių siuntinys pradedamas formuoti ir pristatymo terminas skaičiuojamas nuo Pirkėjo užsakymo gavimo dienos.
1.5. Pardavėjas neatsako už mokėjimų pavedimų pagal šių Pirkimo pardavimo taisyklių 1.2.1 punktą įvykdymą ir laiku įskaitymą į Pardavėjo sąskaitą.
1.6. Pirkėjas apie užsakymo įvykdymo terminą informuojamas elektroniniu paštu.