UAB “Automobilių detalės“

Anksčiau Antano Dargužio individuali komercijos įmonė savo veiklą vykdyti pradėjo 1995 metais. Iš pradžių prekiavusi naudotais automobiliais, parvežtais iš vakarų Europos, vėliau įkūrusi autoservisą, dar vėliau pradėjusi prekiauti naujomis automobilių detalėmis. Visos šios veiklos sritys kuo puikiausiai veikia ir šiuo metu. Dabar UAB „Automobilių detalės“ kompanija užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba. UAB “Automobilių detalės” prekiauja variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams. Bendrovė prekiauja sertifikuotomis automobilių detalėmis, kurios atitinka naujausius tarptautinius vadybos ISO ir kokybės QS sertifikatus. Puikios įvairovės dėka yra patenkinamas net pats išrankiausias klientas.

Klientams pateikiami firmų gamintojų katalogai, reklaminė ir informacinė medžiaga. Tai užtikrina puikų klientų aptarnavimą, glaudų ryšį su pirkėju ir greitą iškilusių klausimų sprendimą.

UAB “Automobilių detalės” veikla kryptingai orientuojama į pastovų darbo kokybės gerinimą, ne tik automobilių atsarginių detalių pardavime, bet ir paslaugų teikimo, automobilių remonto bei automobilių pardavimų srityse. Pas mus dirba patyrę, profesionalūs, lankstūs, draugiški, jauni specialistai.

Mūsų įmonė nuolatos vykdo plėtrą. Trumpai apie tai:

2008

Prienuose, pagrindinėse įmonės patalpose pradėta prekiauti automobilių detalėmis

2012

Alytuje atidarytas naujas 650 kvadratinių metrų prekybos centras.

2015

Kaune atidaromas dar vienas naujas prekybos centras, turintis 900 kvadratinių metrų patalpas.

2015

Pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su pagrindinėmis Lietuvos draudimo kompanijomis dėl automobilių remonto.

2019

Kėdainiuose ir Marijampolėje atidaromi nauji prekybos centrai